This post is also available in: English (English)

محصولات زایکو

زایکو (ZyCOO)

زایکو (ZyCOO) یکی از شرکت های فعال با پیشرفت قابل تحسین در زمینه ویپ VOIP است. این شرکت در سال 2006 در چین تاسیس شد. با توجه به اهداف این شرکت، برای پیشرفت سریع در جامعه، به استفاده از مهندسین مجرب و تکنولوژی های جدید روی آورد. این عامل سبب شد تا شرکت ZYCOO بتواند به پیشرفت های قابل تحسین دست یابد.

بخش R&D این شرکت یکی از نقاط قوت شرکت ZYCOO محسوب می شود که راه کارهای با کیفیت عالی و هزینه های پایین در طراحی محصول نتیجه ی تلاش این بخش می باشد.

شرکت پس از بررسی تجهیزات در لابراتور های خود و زیر تست قرار دادن محصولات این شرکت تصمیم گرفت محصولات زایکو را به سبد محصولات خود اضافه کند. IPPBX جزو محصولات معروف و تحسین بر انگیز ZYCOO می باشد. از این رو تمرکز شرکت نوران بر روی این محصولات خواهد بود.

IPPBX های زایکو دارای 2 پورت تا 32 پورت آنالوگ و دیجیتال می باشند. برخی از این محصولات به صورت ماژول ارائه شده است که کمک زیادی به در خواست های مشتریان خواهد کرد. تست بسیار مناسب و پایداری این تجهیزات استفاده از PC ها برای IPPBX ها را زیر سوال می برد.

از این رو شرکت های کوچک هم میتوانند از این تکنولوژی جدید با امکانات بی نظیر به جای سانترال های قدیمی بهره برده و مدیریت خوبی را برای سازمان خود در این رابطه  بدست آوردند.

این شرکت فروش و خدمات پس از فروش این محصولات را به صورت رسمی بر عهده  دارد. از این رو در اهداف خود خدماتی با کیفیت بالا را برای این محصولات در نظر گرفته است.

 در طی 7 سال گذشته شرکت زایکو به لحاظ طراحی خلاقانه, پایداری, کیفیت بالای ارتباطات در محصولات خود جایگاه ویژه ای در صنعت VOIP پیدا کرده است .

تجهیزات زایکو از محیط های کاری کوچک و خانگی تا شرکت های بزرگ با کاربری متفاوت را پشتیانی می کند .

محصولات ویپ فنویل
دستگاه های ضبط کننده دهوا